Aktuality - Yoko Studio

Joga pro školáky začíná - 3.10. od 17,20

Školáci, těšíme se na Vás :-)

 

 

Kurz  Jogy pro děti  - informace

Podzimní kurz 2017  začíná 18.9. Kurz končí 29.1.2018.

Lekce budou probíhat každé pondělí od 16:45 do 17:30.

Kurz obsahuje 18 lekcí a 2 náhradové lekce, které je možné nahradit po skončení kurzu, tj. v únoru. Lektor si vyhrazuje právo lekci zrušit z vážných důvodů. O tom dá včas vědět emailem nebo telefonicky a nabídne náhradní lekci v jiném termínu.

Děti přijdou v pohodlném oblečení (triko, tepláčky, leginy, mikina). Cvičíme bosy, ale v zimě od podlahy může být chladněji, doporučuji tedy protiskluzové ponožky nebo capáčky.

 

Cena kurzu  podzim 2017 je 1620 ,-

(platba v hotovosti na místě)

Cena za lekci

Od září nepatrně zvýšíme cenu za lekci a to na 80,- Permanentka je za 700,- Svojí současnou permanentku v klidu dočerpejte :-)

Přezouvání ve studiu

Blíží se podzim a s ním plískánice, později i sníh a mokro. Jak víte, v této době jsme měli ve studiu hodně mokro a nebylo to zrovna příjemné. S dalším podzimem jsme prostory před vstupem do studia přizpůsobili, abyste se mohli přezout a do studia vstoupit suchou nohou. Prosíme Vás, abyste do studia vstupovali již bez bot, přispěje to k útulnosti a čistotě samotného studia. 

Děkujeme. 

 

Rušení rezervací

 

Rádi bychom Vás požádali o laskavost. V případě, že se nemůžete na lekci dostavit a máte rezervované místo, prosím odhlašte se  nebo napište SMS na telefonní číslo 777 066 967. Včasným zrušením rezervace uvolníte místo dalším. 

Děkujeme

tým Yoko Studio

 

 

 

 

 

Spřátelené weby

Česká asociace dětské jogy - yokostudio.czYoko Studio - fotoatelier