Aktuality - Yoko Studio

Jemná joga s Denisou Bláhovou

Jsou obnoveny lekce Jemné jogy.

Každé pondělí od 18 hodin

Jemně a s citem Vás bude provázet Denisa Bláhová.

 

Gymnastická přípravka pro děti 5 - 7 let

 Ve spolupráci s lektorkou Denisou Bláhovou otvíráme jarní kurz gymnastické přípravky. Kurz bude veden formou zájmového kroužku a děti budou vedeny k pohybu, prospěšný pro dětské tělo a pro potěšení.  Ve skupině bude maximálně 8 dětí. 

Gymnastika je především cvičení obratnosti a schopnost vnímání a ovládnutí vlastního těla. Zaměříme  se na uvědomělou kultivaci i správné provedení pohybu a především na hravě získávanou obratnost. Děti provedeme základními gymnastickými cviky, základy akrobacie, posílíme a protáhneme jejich tělo.  

Termín: 

5.3. -  28.5. 2018 ( 10 lekcí + dvě náhradní hodiny 4.,11.6.)

Pondělí  15 – 16 hodin

Cena:  1000,-

Dětská joga - jaro 2018

Jarní kurz začíná 19.2. a končí 11.6. Lekce budou probíhat každé pondělí od 16:45 do 17:30.

Kurz obsahuje 15 lekcí a 2 náhradové lekce, které je možné nahradit po skončení kurzu, tj. v druhé polovině června. Lektor si vyhrazuje právo lekci zrušit z vážných důvodů. O tom dá včas vědět emailem nebo telefonicky a nabídne náhradní lekci v jiném termínu.

 

Děti přijdou v pohodlném oblečení (triko, tepláčky, leginy, mikina). Cvičíme bosy, ale v zimě od podlahy může být chladněji, doporučuji tedy protiskluzové ponožky nebo capáčky.

 

Cena kurzu  jaro 2018 je 1350 ,-

(platba v hotovosti na místě)

Lekce neproběhnou: 2.4. a 30.4. 2018

Přezouvání ve studiu

Blíží se podzim a s ním plískánice, později i sníh a mokro. Jak víte, v této době jsme měli ve studiu hodně mokro a nebylo to zrovna příjemné. S dalším podzimem jsme prostory před vstupem do studia přizpůsobili, abyste se mohli přezout a do studia vstoupit suchou nohou. Prosíme Vás, abyste do studia vstupovali již bez bot, přispěje to k útulnosti a čistotě samotného studia. 

Děkujeme. 

 

Rušení rezervací

 

Rádi bychom Vás požádali o laskavost. V případě, že se nemůžete na lekci dostavit a máte rezervované místo, prosím odhlašte se  nebo napište SMS na telefonní číslo 777 066 967. Včasným zrušením rezervace uvolníte místo dalším. 

Děkujeme

tým Yoko Studio

 

 

 

 

 

Spřátelené weby

Česká asociace dětské jogy - yokostudio.czYoko Studio - fotoatelier